CD A DVD PRE DETIČKY

Kontakt: manager@mackastrakata.sk, 0905-486699 

CD HANIČKA A MURKO - ŽENILO SA MOTOVIDLO

Zenilo sa motovidlo COVER_FRONT_final.jp
Zenilo sa motovidlo COVER_BACK_final.jpg

NOVINKA CD Hanička a Murko - ŽENILO SA MOTOVIDLO

7,5 EUR (Odporúčaná cena v obchodoch je 7,99 EUR.) (CD vychádza 30.4.2021) SKLADOM, POSIELAME IHNEĎ

(Pri platbe vopred bankovým prevodom poštovné ZADARMO. Pri platbe na dobierku je potrebné k cene pripočítať 2 eurá. /v rámci SR/)

Najobľúbenejšia bábková dvojica - škôlkarka Hanička a jej kocúrik Murko, prinášajú deťom CD plné najpopulárnejších ľudových pesničiek! Nová, tanečná úprava známych ľudových piesní všetky deti zaručene roztancuje. Zabavte sa s Haničkou a Murkom pri počúvaní pesničiek, na ktorých vyrastali celé generácie detí! 

DVD HANIČKA A MURKO - KÚZELNÝ KVET

front.jpg
back.jpg

NOVINKA DVD Hanička a Murko - KÚZELNÝ KVET

9,5 EUR (Odporúčaná cena v obchodoch je 9,99 EUR.) (DVD vychádza 27.11.2020) SKLADOM, POSIELAME IHNEĎ

(Pri platbe vopred bankovým prevodom poštovné ZADARMO. Pri platbe na dobierku je potrebné k cene pripočítať 2 eurá. /v rámci SR/)

Najobľúbenejšie bábky, škôlkarka Hanička a jej kocúrik Murko, prinášajú malým deťom celovečerný rozprávkový film na DVD! Hanička je škôlkarka a spolu so svojim kocúrikom Murkom bývajú v malej dedinke. Zažívajú bežné veci, ako všetky malé deti v škôlkarskom veku. Až RAZ... Raz sa im prihodí niečo čarovné. Podarí sa im vypestovať kúzelný kvet a vďaka nemu prežijú jeden rozprávkový deň, v ktorom nebude chýbať ani detektívna zápletka! A my ho môžeme prežiť s nimi! V rozprávke “Kúzelný kvet” vystúpi spoločne s Haničkou a Murkom 36 zvieratiek - bábok a ich veľká kamarátka Simi (Simona Bartosová). Bábkam prepožičali svoje hlasy známi a obľúbení herci (Petr Krajčovič, Zuzana Kapráliková, Bibiana Ondrejková, Števo Martinovič, Michal Hudák, Peter Rúfus, Roman Ferienčík, Danica Jurčová, či Lucia Siposová). Deti sa v príbehu môžu tešiť aj na 10 obľúbených pesničiek o zvieratkách, ktoré ich zaručene roztancujú a rozospievajú. Celá rozprávka trvá 80 minút a zabavia sa pri nej aj väčšie deti a ich rodičia.

 

Pesničky:

  1. Mačiatka

  2. Na dvore býva sliepočka naša

  3. Čerevný kacheľ, biela pec

  4. Ďube ďateľ do kôry

  5. Ide líška cez horu

  6. Zajačik, ušiačik

  7. Ja som žabka, ty si žabka

  8. Sedí mucha na stene

  9. Mala som milého

  10. Naša mačka strakatá

 

Vzdelávacie videá a pesničkové klipy Haničky a Murka pre malé deti  je možné vidieť na Detskej televízii JOJKO, ako aj na úspešnom YouTube kanáli “Hanička a Murko”.

DVD HANIČKA A MURKO PREDSTAVUJÚ AUTÁ  

Hanicka a Murko Auta DVD predok.jpg
Hanicka a Murko Auta DVD zadok.jpg

DVD Hanička a Murko predstavujú autá

7,5 EUR (Odporúčaná cena v obchodoch je 7,99 EUR.) (DVD vyšlo 29.11.2019) SKLADOM, POSIELAME IHNEĎ

(Pri platbe vopred bankovým prevodom poštovné ZADARMO. Pri platbe na dobierku je potrebné k cene pripočítať 2 eurá. /v rámci SR/)

Hanička a Murko prinášajú detičkám 80 minút rozprávkových príbehov o autách! Hanička je škôlkarka. So svojim kocúrikom Murkom zažíva denne veľa dobrodružstiev. A obaja majú radi autá! Všetky autá, ktoré už poznajú, predstavia aj detičkám. V 8 animovaných príbehoch sa s nimi vyberieme na výlety, na ktorých uvidíme rôzne dopravné prostriedky v ich skutočnej podobe, v ich reálnom prostredí a dozvieme sa zaujímavé fakty o fungovaní áut. Zabavte sa s Haničkou a Murkom pri sledovaní ich výprav za spoznávaním áut, ktoré stretávame na našich cestách! Započúvajte sa do pôsobivých zvukov dopravných prostriedkov, ktoré znásobujú zážitok zo sledovania príbehov.  

Vzdelávacie videá a pesničkové klipy Haničky a Murka pre malé deti  je možné vidieť na Detskej televízii RiK, ako aj na úspešnom YouTube kanáli “Hanička a Murko”.

HANIČKA A MURKO - CD PESNIČKY PRE ŠKÔLKAROV 2      

CD OBAL predok Spinaker.jpg
CD OBAL zadok Spinaker.jpg

Hanička a Murko - CD Pesničky pre škôlkarov 2

7,5 EUR (Odporúčaná cena v obchodoch je 7,99 EUR.) (CD vyšlo 20.9.2019) SKLADOM, POSIELAME IHNEĎ

(Pri platbe vopred bankovým prevodom poštovné ZADARMOPri platbe na dobierku je potrebné k cene pripočítať 2 eurá. /v rámci SR/)

Na CD nájdete veselé pesničky na témy, ktoré sú pre malé deti zaujímavé, ako napr. Princezné, Hasiči, Zúbok, Mačiatka, ale aj pesničky s jesennou (Šarkan, Halloween) či zimnou témou (Sniežik sa nám chumelí, Rolničky). Vďaka teplému, živému zvuku príjemnému na počúvanie vás pesničky neomrzia a originálne texty si budú deti radi spievať.

HANIČKA A MURKO - PESNIČKY PRE ŠKÔLKAROV NA DVD

Hanicka a Murko DVD front.jpg
Hanicka a Murko DVD back.jpg

Hanička a Murko - Pesničky pre škôlkarov na DVD 

9,5 EUR (Odporúčaná cena v obchodoch je 9,99 EUR.)  (DVD vyšlo 19.10.2018) SKLADOM, POSIELAME IHNEĎ

(Pri platbe vopred bankovým prevodom poštovné ZADARMO. Pri platbe na dobierku je potrebné k cene pripočítať 2 eurá. /v rámci SR/)

Na DVD nájdete klipy k pesničkám z úspešného CD Haničky a Murka "Pesničky pre škôlkarov" a tiež príbehy medzi jednotlivými pesničkami,  prostredníctvom ktorých majú deti možnosť spoznať Haničku a Murka v dobre známych situáciách - na ihrisku, na výlete, v záhrade, pri hre… Pri tom si môžu hravou formou osvojiť dôležité hodnoty, ako napr. to, že mať strach nie je hanba, že nie je pekné klamať alebo byť lenivý, alebo to, že každý si váži dobrého kamaráta. Každodennými dobrodružstvami sprevádzajú na DVD Haničku a Murka aj ich kamaráti, napr. herec Michal Hudák, hudobnícka rodinka Kandráčovcov, či herečka Adelka Heftyová. 70 minút pesničiek a príbehov! A ako bonus, samostatný zostrih pesničiek pre nerušené tancovanie! :)

6-minútový zostrih z DVD si môžete pozrieť na našom YouTube kanáli.

HANIČKA A MURKO - CD PESNIČKY PRE ŠKÔLKAROV

CD Pesničky pre škôlkarov
CD Pesničky pre škôlkarov

Hanička a Murko - CD Pesničky pre škôlkarov 

7,5 EUR (Odporúčaná cena v obchodoch je 7,99 EUR.) (CD vyšlo 20.10.2017) SKLADOM, POSIELAME IHNEĎ

(Pri platbe vopred bankovým prevodom poštovné ZADARMOPri platbe na dobierku je potrebné k cene pripočítať 2 eurá. /v rámci SR/)

Sú farební, priateľskí a mäkučkí a vašim deťom sa budú istotne páčiť! Speváčka Hanička a jej kocúrik Murko prichádzajú so svojimi pesničkami pre škôlkarov! Hanička prežíva veci, s ktorými sa malé deti ľahko stotožnia: behá, jaší sa, učí sa počítať a stará sa o svojho nezbedného kocúrika Murka. Ale hlavne rada spieva a tancuje. Na CD nájdete zhudobnené riekanky, nanovo zaranžované obľúbené ľudové piesne a tiež úplne nové pesničky tejto milej dvojice. Hanička a Murko si na svoje CD pozvali aj kamarátov - hercov Danicu Jurčovú, Michala Hudáka a Adelku Heftyovú a speváka Laskyho.

DVD MAČKA STRAKATÁ PRE ZVEDAVÉ DETIČKY

DVD Mačka strakatá pre zvedavé detičky  ​

Výhodná cena 5 EUR! 

(Odporúčaná cena v obchodoch je 6,99 EUR.) (DVD vyšlo 9.12.2016) SKLADOM, POSIELAME IHNEĎ

(Pri platbe vopred bankovým prevodom poštovné ZADARMOPri platbe na dobierku je potrebné k cene pripočítať 2 eurá. /v rámci SR/)

Malé deti milujú zvieratká, ich mláďatká, autá, bagre a ďalšie dopravné prostriedky! Mačka strakatá pre ne pripravila videá, v ktorých ich môžu bližšie spoznať. Krásne, pomaly plynúce fotky, pôsobivé, reálne zvuky a komentár 2-ročnej Hanky - to všetko vytvára ideálny mix, ktorý zaujme a zabaví najmenšie detičky. Akoby ste listovali v nádhernej, pôsobivo ozvučenej knihe, s pomaly rozpohybovanými obrázkami. Veríme, že detičky bude sledovanie videí baviť, že sa im pri nich rozviaže jazýček a že ich budú inšpirovať k ďalšiemu objavovaniu sveta okolo nás.

DVD Mačka strakatá pre zvedavé detičky
DVD Mačka strakatá pre zvedavé detičky