TÍM HANIČKY A MURKA

Sú farební, priateľskí a mäkučkí a vašim deťom sa budú istotne páčiť! Speváčka Hanička a jej kocúrik Murko prichádzajú so svojimi pesničkami pre škôlkarov! Hanička prežíva veci, s ktorými sa malé deti ľahko stotožnia: behá, jaší sa, učí sa počítať a stará sa o svojho kocúrika Murka. Ale hlavne rada spieva a tancuje. Nezbedný kocúrik Murko stojí vždy verne po boku svojej kamarátky Haničky. Všetko komentuje mňaukaním.

Tím Haničky a Murka je košatý. Má autorov piesní a videoklipov, speváčku, bábkohercov i veľkých kamarátov Haničky a Murka. A má tiež svoju múzu! 

Hanka Zimanyiová

Hani je múzou pre svojich rodičov - Martina a Luciu - ktorí sú autormi pesničiek Haničky a Murka.

Výrazne ovplyvňuje výber pesničiek a hodnotí ich spracovanie. Aktívne sa podieľa na skúšaní koncertného programu Haničky a Murka :). V najnovších jesenných pesničkách sa už zapojila do spievania refrénov. Ak práve nie je v škôlke, účinkuje aj vo videoklipoch Haničky a Murka.

Martin Zimanyi

Martin skladá pesničky Haničky a Murka, priamo nahráva viaceré hudobné nástroje a mixuje pesničky. Pri natáčaní videoklipov má na starosti ich strih a grafické spracovanie. 

Lucia Zimanyiová

Lucia píše texty piesní Haničky a Murka. Pri natáčaní videoklipov má na starosti scenár a réžiu. Píše tiež scenáre ku krátkym videám Haničky a Murka a k ich koncertnému programu. Je manažérkou Haničky a Murka.

Simona Bartosová

Simi prepožičala svoj hlas mapetke Haničke a naspievala všetky pesničky.

Študuje na gymnáziu. 4 roky sa venuje spevu, 8 rokov tancu a 5 rokov herectvu. Bola členkou rozhlasovej družiny, kde narozprávala niekoľko detských rozprávok, sólistkou v ZUŠ Alkane a od roku 2016 navštevuje ZUŠ Ludus, herecko-dramatický odbor. Od jesene 2017 účinkuje v SND v klasickej Shakespearovskej komédii Veselé paničky windsorské.

Alžbeta Kamenská

Alžbetka na koncertoch spieva a má na starosti komunikáciu s deťmi a spoluprácu s mapetkami Haničkou a Murkom. S deťmi si na koncertoch zatancuje a spoločne sa poriadne vyjašia. Alternuje bábkoherečku, ktorá vedie Haničku. Študuje bábkoherectvo na VŠMÚ v Bratislave a 3 roky sa aktívne venuje animáciam s deťmi. V tíme je od začiatku koncertovania Haničky a Murka.

Please reload